0 beğenilme 0 beğenilmeme
205 kez görüntülendi
SORUN: Portföy işlemleri penceresi her açıldığında programda aşırı yük oluşuyor. Pencereyi kapatıp bir süre sonra açıyorum yine aynı donmalar oluyor. Bundan dolayı pencereyi kapatmaya çekinir oldum. Bu konu hakkında bilginiz var mı bilmiyorum ama her gün yaşadığım için bildirmek istedim.

İSTEK: Emir gönderildiğinde, emir gerçekleştiğinde, emir iptal olduğunda vs. bildirim sesi özelliği eklemenizin zor olmayacağını düşünüyorum. Eklenebilirse programa ekstra kalite katabilir. Ses dosyalarını kullanıcılar da ekleyebilir belki. Gelen bildirimler Windows sistem bildirimi olarak da gelebilir. Bu isteği değerlendirirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar
Genel Kullanım kategorisinde (337 puan) tarafından | 205 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar.

Dİlerseniz teknik@matriksdata.com a aşağıdaki destek linkinden id ve şifrenizi iletirseniz bağlanıp kontrol etmeye çalışalım.

https://download.matriksdata.com/download/TeamViewerQS-idc6bxniv6.exe

İyi çalışmalar.
(1,748 puan) tarafından
0 0
Gün içi piyasa açıkken bağlanıp görmelisiniz. Piyasa kapalıyken sorun yok
0 0
Tamamdır. Gün içerisinde dilerseniz ilettiğimiz işlemi yapın bir genel kontrolünü sağlayalım.

İyi günler dileriz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,330 soru
6,363 cevap
3,946 yorum
5,086 kullanıcı