1 beğenilme 0 beğenilmeme
249 kez görüntülendi

1- Portföy işlemleri penceresinde T2 seçeneği varsayılan olarak kayıtlı kalmıyor.

2- Portföy işlemleri penceresinde "Overall" sürekli net portföy değerini gösteriyor. T2 kutucuğu işaretliyken "T+2 portföy değeri" göstermeli.

3- Emir girişi ekranında işlem limiti ve adet anlık olarak güncellenmediğinden hızlı trade etmeyi engelliyor. Portföy işlemleri penceresinden güncelle butonuyla güncelledikten sonra emir girişi penceresindeki limitler güncelleniyor. Portföy işlemleri penceresinin güncellenme süresini daha kısa olacak şekilde ayarlayabilirsek belki sorun çözüme kavuşur.

4- Hızlı trade yaparken emir iletildi, gerçekleşti bildirimleri ekranın sağ kısmını yok ediyor. Bu bildirimlere yeni bir düzenleme yaparsanız iyi olur. "Özet bilgilendirme" gibi açılır kapanır bir pencerede olursa iyi olur bence. Ayrıca emir iletilmesi gerçekleşmesi gibi durumlara bildirim sesi ayarlayabilmemiz çok şık olacaktır.

5- Derinlik penceresi bölümlerine "Para giriş çıkışı" eklenirse güzel olacak.

6- Pencerelerin tam ekran olma konusunda biraz sıkıntılar var.

7- Fibo düzeltme seviyelerinin arasındaki çapraz kesikli çizgiyi yok edelim artık çok kalın olduğundan grafikte gereksiz karmaşa oluşturuyor.

Genel Kullanım kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi | 249 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

1. Varsayılan kaydedilmesini sağlayacağız.

2. Bu kurum talebine göre şekillenen bir alandır.

3. Ayarlar altından, otomatik güncellemeyi 1 dk olarak ayarlayabilirsiniz.

4. Çalışma yapılacak.

5. Ekleyeceğiz.

6. Çalışma yapılacak.

7. Değerlendireceğiz

Teşekkürler. İyi çalışmalar
(5,175 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,296 soru
6,325 cevap
3,941 yorum
5,066 kullanıcı