0 beğenilme 0 beğenilmeme
378 kez görüntülendi
Kripto piyasalardaki gün kapanışı ile matriksiq daki gün kapanışları farklı . nekadar algo kurarsak kuralım yeteri kadar başarılı olmayacaktır çünkü gün kapanışları yaklaştığında büyük hareketler oluyor ve TV ile matriksiq grafiklerinde farklılıklar yaratıyor bu durum
Genel Kullanım kategorisinde (200 puan) tarafından | 378 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba sorununuzu anliyorum. Genel olarak aslinda iyi bir algo icin kapanis saati onemli degildir. Ama tabi ki baska platform'da optimize edip calistirdiginiz bir stratejiyi ayni sekilde IQ'da calistirmak istediginizde, kripto piyasalarinda bahsettiginiz durum ozellikle gunluk periyotta calisan algolar icin sorun yaratacaktir.

Bildiriminiz icin tesekkur ederiz, ilgili is aciyorum, konuyu detayli gorusecegiz.
(4,735 puan) tarafından
0 0
Zaten saatlik kullansaydım grafikler farklı diye belirtmezdim. Kullandığım Algo günlük çalıştığı için problem oluyor. Gerçek piyasadaki günlük grafikler ile matriksiq daki günlük grafikler bambaşka. Buyüzden günlük grafikler üzerindeki çizimlerde hiçbir işe yaramıyor matriksiq da.

Günlük grafiklerin farklı olmasından dolayı normal piyasada grafikler üzerine çizim yapılarak formasyon yapıyoruz ve çalışıyorken. matriksiq daki  formasyonlar günlükte hiçbir işe yaramıyor.

Hem grafikler hemde algo tarafında bu durum sorun yaşatırken sanırım siz bu sorunun ne kadar önemli bir problem olduğunu farkedemediniz. yaklaşık 1 ay öncede bu problemden bahsetmiştim ama hala çözüm olmadı.

Sonuçta bedavaya satılmıyor bu program ve herkes max. verim bekliyor matriksiq dan arkasında matriks ekibi var diye.

Sorunun hızlıca düzeltilmesini rica ediyorum
0 0
Dedigim gibi sorunu ve aciliyetini gayet iyi anliyorum. Talebinizi gerekli butun bolumlere ilettim. Sorunun cozumu gozuktugu kadar basit degil, ama mumkun olan en kisa zamanda sonuclandirilacaktir. Tahminimce bu orta vade olur.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,800 soru
6,811 cevap
4,107 yorum
5,348 kullanıcı