0 beğenilme 0 beğenilmeme
622 kez görüntülendi
Merhaba; Strateji Backtest Optimizasyonu sonuçları penceresinin sağ alt kısmında bulunan "Excel'e Aktar" butonu çalışmıyor. Bu butonun amacı nedir? Şayet sadece optimizasyon sonuçlarının dışarı alınması ise zaten sonuçlar tablosu içeriği seçilerek kopyalanabiliyor. Optimizasyon sonuçlarının içeriklerindeki emir kayıtlarını tek seferde dışarı almak mümkün mü?
Algoritmik Trading kategorisinde (63 puan) tarafından | 622 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Sizin de belirtiğiniz gibi backtest optimizasyon sonuçlarını excele aktarmaya yarıyor. Excele aktarma işlemini satır satır kopyalayıpta yapılabilir. Bu özellik sorunsuz bir şekilde çalışıyor dilerseniz iqdestek@matriksdata.com iletişim bilgilerini gönderip konuyu belirtirseniz arkadaşlar yardımcı olurlar.

Optimizasyon raporunda istediğiniz optimizasyona çift tıklayıp açılan pencereden emirler sekmesine sağ klik excele aktar ile emirleri excele aktarabilirsiniz.

(15,852 puan) tarafından
0 0

Aslında sorumda da belirttiğim gibi backtest optimizasyon raporları listesi ekranındaki butonu ifade etmeye çalışmıştım. Görselde belirttiğim buton çalışmıyor.

0 0
Gönderdiğiniz resimdeki buton optimizasyon sonuçlarını excele aktarıyor ve sorunsuz çalışıyor sizde çalışmıyorsa iletişim bilgilerini gönderiniz arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Emirler içinde yukarıda belirttiğim gibi emirler sekmesinde sağ klik ile excele aktarabilirsiniz.
7,961 soru
7,941 cevap
4,531 yorum
13,088 kullanıcı