MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
92 kez görüntülendi
Merhaba; Strateji Backtest Optimizasyonu sonuçları penceresinin sağ alt kısmında bulunan "Excel'e Aktar" butonu çalışmıyor. Bu butonun amacı nedir? Şayet sadece optimizasyon sonuçlarının dışarı alınması ise zaten sonuçlar tablosu içeriği seçilerek kopyalanabiliyor. Optimizasyon sonuçlarının içeriklerindeki emir kayıtlarını tek seferde dışarı almak mümkün mü?
Algoritmik Trading kategorisinde (73 puan) tarafından | 92 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Sizin de belirtiğiniz gibi backtest optimizasyon sonuçlarını excele aktarmaya yarıyor. Excele aktarma işlemini satır satır kopyalayıpta yapılabilir. Bu özellik sorunsuz bir şekilde çalışıyor dilerseniz iqdestek@matriksdata.com iletişim bilgilerini gönderip konuyu belirtirseniz arkadaşlar yardımcı olurlar.

Optimizasyon raporunda istediğiniz optimizasyona çift tıklayıp açılan pencereden emirler sekmesine sağ klik excele aktar ile emirleri excele aktarabilirsiniz.

(5,761 puan) tarafından
0 0

Aslında sorumda da belirttiğim gibi backtest optimizasyon raporları listesi ekranındaki butonu ifade etmeye çalışmıştım. Görselde belirttiğim buton çalışmıyor.

0 0
Gönderdiğiniz resimdeki buton optimizasyon sonuçlarını excele aktarıyor ve sorunsuz çalışıyor sizde çalışmıyorsa iletişim bilgilerini gönderiniz arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Emirler içinde yukarıda belirttiğim gibi emirler sekmesinde sağ klik ile excele aktarabilirsiniz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,895 soru
1,801 cevap
1,742 yorum
1,293 kullanıcı