0 beğenilme 0 beğenilmeme
351 kez görüntülendi
1.MatriksIQ ve Prime için; Server 2008 veya 2012 de Tek kullanıcı “rdp” alt yapısı ile uzaktan bağlantı yaparak kullanımı mümkün mü?

2.Windows server bu sürümleri ile uyumlumu?

3.Otomatik işlemlerde oturumu kapatmadan bağlantı kesildiğinde(tabi oturum görevleri çalışmaya devam eder) oto işlemler devam ediyor mu?                        
 

Amaç burada uzaktan bağlantı yaparak  PC ,iPad ile  her yerden bağlantı kurabilmek , vpn,server alt yapısı ile güvenliği artırmak. Server yedekleme alt yapılarını kullanmak diye sıralayabiliriz..
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından | 351 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar.

Evet RDP ile uzak bağlantı kurmak mümkündür.

Oto al sat için bilgisayarınızın uyku moduna girmemesi yani diskinizin kapanmaması gerekir. Onun dışında program için istenilen minimum sistem özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows x86-x64   (Win 10)

?

  • ??Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu:(Performans açısından U,G,Y,M ,T ,P,L serileri uygun değildir..) i5 5. Nesil, i7 5. Nesil veya üzeri, en az 2.5 Ghz ve üzeri, Ram: 8 GB, Disk: SSD veya M2 SSD Disk en az 30 GB boş alan, Harici Ekran Kartı  (Tavsiyemiz en az 2gb 128 bit olması)
  • İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 8 Mbps internet erişimi

  • İyi günler dileriz.

(4,188 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,583 soru
7,590 cevap
4,434 yorum
10,258 kullanıcı