0 beğenilme 0 beğenilmeme
228 kez görüntülendi
Deneme hesabında yaklaşık 10 tane robot çalıştırdım ancak ne alım var ne satım var. bakiye de zaten 0 olarak görünüyor hepsinde. deneme portföy hesabında 10.000 bakiye olmasına rağmen bakiye neden burada gözükmüyor? robotlar hatalı değil backtest optimizasyonu yapılmış hazır stratejiler.
Algoritmik Trading kategorisinde (17 puan) tarafından | 228 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Merhabalar,

Deneme hesabında yaklaşık 10 tane robot çalıştırdım ancak ne alım var ne satım var,

Çalıştırdığınız robotların alım satım koşullarını lütfen kontrol ediniz. Henüz koşul oluşmamış olabilir.

Ayrıca stratejilerdeki parametrelerin ve karşılaştırma yaptığınız grafik ekranı ile aynı değerleri taşımasına dikkat ediniz. 

Koşul oluşması halinde strateji herhangi bir alım-satım işlemi yapmadı ise bizlere daha detay bilgi verebilirseniz (sembol ismi/strateji ismi/sembol periodu.. gibi) yardımcı olmaya çalışalım.

bakiye de zaten 0 olarak görünüyor hepsinde,

Bahsettiğiniz bakiye çalıştırdığınız stratejilerin rapor ekranındaki Overall bölümü ise, alış-satış olmadığı için ekrana bakiye yansımaz.

İyi çalışmalar. 

(4,539 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,367 soru
6,395 cevap
3,959 yorum
5,121 kullanıcı