0 beğenilme 0 beğenilmeme
420 kez görüntülendi
MERHABALAR, MATRİKS EXPLORER EMBOLLER KISMINDA KRİPTO PARA BÖLÜMÜ VAR. BU BÖLÜMDE BAZI KRİPTO PARALAR MEVCUT DEĞİL. BU VERİLERİN TAMAMLANMASINI RİCA EDİYORUM. AYRICA EXPLORER SEMBOLLER KISMINDA SADECE BİNANCE BORSASINI TARAMAK İSTEDİĞİMİZDE TEK TEK SEÇMEMİZ GEREKİYOR. BUNU ÇOKLU PERİYOTLARDA YAPTIĞIMIZDA İSE FAZLASIYLA ZAMAN ALIYOR. SEMBOLLER BÖLÜMÜNE BİNANCE BİTMEX BTCTURK AYRI AYRI OLARAK EKLEYEBİLİR MİSİNİZ?
Makro Veriler, TCMB EVDS Verileri, Piyasalar ve Ekonomik Takvimler kategorisinde (53 puan) tarafından | 420 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Merhabalar,
Bütün kriptolar ne yazık ki yok hepsini ekleyemiyoruz ama özellikle istediğiniz olan kripto paralar varsa bizlere bildiriseniz eklemeye çalışalım.(egitim@matriksdata.com) mail adresine bildirirseniz seviniriz.
Explorer taramasında sadece binance seçemiyorsunuz ama sembol grupları ekranında altta bulunan gruplar seçeneğinde kendi grubunuz çağırabilirsiniz. Kendi grubunuzu sol taraftaki MATRİKS yazısına tıkladığınızda açılan menüden 'Sık Kullanılan Semboller/Fiyat Bilgileri' seçeneği ile oluşturabilirsiniz.

(110 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,087 soru
8,058 cevap
4,580 yorum
14,736 kullanıcı