0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,243 kez görüntülendi
Merhaba, Matriksiq'ya girerken program verilerin 15 dk gecikmeli olduğunu haber veriyor. Canlı veriler MatriksIQ Veri Terminali lisansına dahil değil mi ? Değilse hangi lisans adı altında canlı verilere erişebiliyoruz ?
Genel Kullanım kategorisinde (430 puan) tarafından | 1,243 kez görüntülendi

1 cevap

3 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Vedat Bey merhaba. Matriks uygulamalarımızın hepsinde hisse, VİOP, tahvil.. gibi içeriklerin anlık datalarını alabilmek Borsa Lisansı' na tabiidir. Matriks IQ uygulamasında anlık veri alabilmek için programınıza Karma Düzey 1 lisansını ilave edebilirsiniz. İlgili lisansı eklemek için, programınızın sol üst köşesinde yer alan Matriks logosunu, ardından açılan menüde ilk sırada yer alan 'LİSANS SÜRELERİ VE YENİLEME' yi tıklayınız. açılan internet sayfamızdan ilgili lisansı kaç aylık alacaksanız seçerek siparişi tamamlayabilirsiniz.
(280 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,125 soru
8,094 cevap
4,599 yorum
14,911 kullanıcı