0 beğenilme 0 beğenilmeme
985 kez görüntülendi
Merhaba, matrix ıq programını aynı şifre ile başka bilgisayarda kullanabilirmiyim, haftaiçi gündüz başka ,akşam başka bilgisayarda çalışıyorum. Birde gündüz çalıştığım bilgisayara programı yükledim diyelim, akşam giderken kapattım, akşam diğer bilgisayara yeniden programı nasıl yüklerim buna izin var mı yoksa tek bilgisayarda mı çalışmam gerekecek.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından | 985 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar,

Her iki bilgisayarınıza da MatriksIQ'yu kurup kullanabilirsiniz.

Aynı anda her iki bilgisayarda hesabınız açık olmadığı sürece bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca, sağ üst kısımda bulunan üç noktaya bastığınızda karşınıza Kayıtlı Ekranları Buluta Gönder seçeneği çıkacaktır. 

Dilerseniz buradan kendinize bir MatriksIQ Cloud Email'i oluşturup, kaydettiğiniz ayarlar için de aktarım sağlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

(4,539 puan) tarafından
0 0
Birinci bilgisayarda açık ise  2. bilgisayar da demo gibi açılsa yani alış ve satışa izin vermese  yani demo kullanıcı olarak açabilir miyiz
0 0
Maalesef bir den fazla konumda aynı kullanıcı adı ve şifre ile IQ çalışmaz. aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıldığında diğer pc'deki IQ'da veri akışı duracağından çalışan stratejiler duracaktır.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,837 soru
6,843 cevap
4,115 yorum
5,370 kullanıcı