0 beğenilme 0 beğenilmeme
2,065 kez görüntülendi
Forumda Prime ya da IQ'yu sunucularda çalıştıran var mı arkadaşlar? Sunucularından memnun kalan arkadaşlar beni de yönlendirelebilirse çok sevinirim.
Genel Kullanım kategorisinde (62 puan) tarafından | 2,065 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 1 beğenilmeme
Selamlar. Almadan önce ben de çok baktım buraya ama bulamadım. Allah için kimse cevap yazmamış :) Herkes evde kullanıyor galiba.

İnternette arayarak bir yer buldum. win10 sistemli makinalar veriyorlar, ekran kartlı. demo içinde sunucu açıyorlar. 1.5 ay oldu. memnunum şimdilik. test amaçlı, 6-7 robot çalıştınca hiç kasmadı. şimdi aktif olarak kullanıyorum. adres vermek yasak değilse serverplus.com.tr
(582 puan) tarafından
0 1

Bende sunucu kiralamayı düşünüyorum. Gün boyu araştırma yaptım, ama net bir karara varamadım.

Sizin kullandığınız sitedeki (https://serverplus.com.tr/) ekran kartlı paketler güzel gibi.

Siz hangi paketi aldınız? Şuan Matrikste optimizasyon tarama yaparken performansı nasıl? Robot çalıştırırken herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?

Sitede satılan tamamen Dedicated Server (Fiziksel Sunucu) lar biraz daha pahalı.

Ekran kartlı oyun sistemleri sanki daha ekonomik gibi. Bu sistemler anladığım kadarıyla VDS (Virtual Dedicated Server / Sanal Atanmış Sunucu). 

Vaktiniz olursa https://serverplus.com.tr/ tecrübelerinizi yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Hangi paketi satın aldınız?
0 0
Arkadaşlar çok özür diliyorum. görmemişim. GPU-2 adlı paketi kullanıyorum. son zamlarla birlikte 490 TL civarı bir ücreti var. Şu ana kadar çok memnunum. Kendi makinam gibi hızlı çalışabiliyorum. Fiziksel ekran kartlı bir sunucu. Arkadaşlarda çok yardımcı. Algoda bir sıkıntı yaşamadım. Kopma vs. yaşamadım. Mac kullanıyorum ve anydesk programı uzaktan bağlanıyorum. Tavsiye ederim. İsterseniz bir demo sunucuda açıyorlar. Bu şekilde bir kaç gün deneyin, beğenirseniz devam edersiniz.

Tekrardan kusura bakmayın baya bi geç cevap için.
0 0
Merhabalar,  işletim sistemi ne seçtiniz Windows server 2019 da sorun oluyor mu.

GPU-2 diye bir paket göremedim. sizinki Dedicated Server  Ryzen5 - 2  mi.

Teşekkürler.
0 0
Merhaba,

Sanırım o paketler kalkmış. Benimki NVIDI kartlı, i5 3.3GHZ 8 GB ramli Windows 10 Makina
0 beğenilme 1 beğenilmeme
contabo . com var Almanya merkezli bir firma. Yıllar önce ismi giga-hosting iken kullanmıştım. Fiyatları vps özelliklerine göre uygun. Bağlantı hızları vs. de iyidir.
(17 puan) tarafından
0 1

Merhaba, 

Dediğiniz https://contabo.com/ sitesindeki paketlere baktım. İki seçenek sunuluyor:

  • Dedicated Server (Fiziksel Sunucu)
  • Virtual Dedicated Server (VDS) Sanal Atanmış Sunucu

Sizin kullandığınız sanal sunucuydu sanırım. Yurtdışı fiyatları Türkiye'de yerleşik sunuculara göre biraz daha fazla gibi.    

0 0
Ancak ben Dedicated veya VDS değil "VPS" yani sanal özel sunucuları kastetmiştim. Donanım ve bağlantı özelliklerine bakınca ülkemizdekilere göre avantajlı gelmişti bana. Ama Euro kuru çok arttığı için avantajı kalmamış olabilir.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,988 soru
7,961 cevap
4,543 yorum
13,290 kullanıcı