MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
283 kez görüntülendi
Merhaba,

Strateji çalıştırırken Alınacak ve satılacak lot miktarlarını yazıyoruz, coin borsalarında ilk kez deneyimlemek istedim ve emirlerimin gitmediğini gördüm. Sanırım adetle ilgili sorunlar oluyor normal hisse senedi alırken yazdığımız adetler yerine ondalıklı mı yazmak lazım çözemedim.

Bir hisse senedi veya Coin alırken strateji içerisine bakiye özelliği ekleyebilir miyiz?

Mesela; 1000 dolarlık AL ve alım satım işlemlerini bu aldığın adetin tümüyle yap gibi.

Stratejiyi çalıştırırken lot adedi yerine tutar yazmak istiyorum ama bu tutar kadar aldığı emtia sayısının tümüyle al sat yapmasını istiyorum mümkün müdür?
Algoritmik Trading kategorisinde (83 puan) tarafından | 283 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Coin'in değerine göre miktarları doğru ayarlamanız gerekir. Manuel gönderebildiğiniz emirleri, strateji üzerinden de gönderebilmelisiniz.

Alım satımlarda komisyon kesilmektedir. Buna dikkat ediniz.

İyi çalışmalar
(5,110 puan) tarafından
0 0
Bunu da denedim almak istediğim coini manuel olarak aldım ve alabildiğim adet kısmını kopyaladım sonra coinleri manuel sattım. Daha sonra LogReg ve SVM ile sistemi çalıştırdım. Ama al sinyali geldiğinde işlem gerçekleşmiyor portföyde iptal edilen işlemler kısmına düşüyor alış emirlerim. Sorun ne olabilir sizce? Bakiyenin tümüle alması için kod ekledim fakat yine aynı hataları aldım. Binance kullanıyorum. Btc Türk ile prime da işlem yapıyordum daha önce
0 0
Merhaba. Bir olasılık da, 10 USD altında emir göndermeniz olabilir.

Bunun ötesi için, ekranlarınıza bağlanıp birlikte bakmamız gerekir.

Doğrudan görüşmek üzere.

İyi çalışmalar
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.5,178 soru
5,203 cevap
3,377 yorum
3,907 kullanıcı