0 beğenilme 0 beğenilmeme
123 kez görüntülendi

PC ile binance server zamanını senkronize etmek için çok şey denedim ama zaman uymadığı için red ediliyor emirler. Ne yapmam lazım,?

public override void OnOrderUpdate(IOrder order){ if(order.OrdStatus.Obj== OrdStatus.Rejected){ var adet=order.OrderQty; if(order.Side.Obj==Side.Buy){ // Emirler sıralı gönderilmesi aktif ise tekrar alış göndermek için sıra değiştiriliyor. LastOrderSide.Obj=Side.Sell; SendMarketOrder(Symbol,adet,OrderSide.Buy); Debug("Alış emri tekrar gönderildi."); }else{ LastOrderSide.Obj=Side.Buy; SendMarketOrder(Symbol,adet,OrderSide.Sell); Debug("Satış emri tekrar gönderildi."); } } }

böyle bir kurgu eklememizi başka bir soruda önermişsiniz. ama malum ben yazılımcı değilim. bu kodu nasıl ekleyeceğim? veya bu herkesin ortak sorunu ise sizin çözümünüz nedir?

Algoritmik Trading kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi | 123 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Aldığınız hata Binance kaynaklı olduğu için IQ tarafında bazı kontroller eklenebiliyor ama kesin sonuç alınamayabilir.

Bulduğunuz kod yapısı da kullanılabilecek yollardan bir tanesi

Herhangi bir kod yazmanıza gerek yok sadece kopyala yapıştır yapmanız yeterli.

https://destek.matriksdata.com/?qa=blob&qa_blobid=14451862338890073855

Linkteki şablonu inceleyebilirsiniz açıklama satırlarında hangi kodun nereye eklenmesi gerektiği yazıyor.

Sorun yaşamanız halinde stratejinizi iqdestek@matriksdata.com adresine mail ile gönderirseniz örnek olması açısından dönüştürüp gönderebiliriz.

Maile telefon numarası da yazarsanız iyi olur

(7,592 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,366 soru
6,394 cevap
3,959 yorum
5,119 kullanıcı