0 beğenilme 0 beğenilmeme
2,389 kez görüntülendi
İstediğim kadar lotu hızlı bir şekilde emir vererek aktif satış kademesinden alacak yani lambalayacak ve aldığı tüm lotları 3 kademe yukarıdan satacak. Bunu nasıl yapabilirim?

Teşekkür ederim,

Saygılarımla.
Algoritmik Trading kategorisinde (73 puan) tarafından | 2,389 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
istediğiniz stratejiyi oluşturmak için örnek kod hazır stratejilerde var. çok ufak bir kaç değişiklik yapmanız gerekiyor sadece. O stratejide IQ ekibinin kullandığı yöntemi iyi inceleyin. Yine bir kaç değişiklikle stop çalıştırmayı da çözmüş olursunuz.
(94 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ben firma yetkilisi değilim ama görünce cevap vereyim dedim. Alış fiyatını bir değişkende tutun. Alış fiyatı veri tipiniz eğer bist üzerinde işlem yapıyorsanız int, kripto üzerinde işlem yapıyorsanız decimal olsun. Daha sonra bardata ile anlık fiyatı çekin. Anlık fiyat ile Alış fiyatı arasında +3'lük bir fark olursa da satış işlemine girin.

İstediğinizi karşılayacak kod örneği :

https://destek.matriksdata.com/?qa=1369/senedinin-s%C4%B1radaki-fiyat%C4%B1n-ettirdi%C4%9Fi-bilgisine-ula%C5%9Fabilirim
(156 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,961 soru
7,941 cevap
4,531 yorum
13,089 kullanıcı