0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,024 kez görüntülendi

run setup.exe to install autocad lt 2013-english

please while windows configures autocad lt 2013-english

Hataları veren 2 tane pop up ekran çıkıyor ve matriks hata veriyor. Telefonla destek alarak önerileri denedim ama işe yaramadı. 1 haftadır ofiste matriksi kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl giderebilirim ? 

Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından | 1,024 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Windows işletim sistemlerinde Autocad  kurulumunda bazı register sorunları yüzünden Matriks.exe etkilenmektedir.

Autocad uygulamasını pc den kaldırıp Matriks tekrar kurulursa sorun düzelecektir .Ardından autocad kurulabilir.
(4,188 puan) tarafından
0 0
1-2 defa denedim. Clean uninstall yapmama rağmen sonuç alamadım.
0 0
Autocad kaldırma işleminden sonra tekrar Matriks kurmanız Yeterlidir.

Buna rağmen sorun yaşanıyorsa işletim sistemi register sorunlarınız mevcuttur İşletim sisteminizi sıfırlamanız gerekebilir.
0 0
autocadi kaldırdıktan sontra matriksi kurup sorunsuz çalıştırabiliyorum. hatta matriks açıken autcad kurulumu yaptığımda ikisi de beraber calısıyor. fakat matriksi kapatıp tekrar açmayı denedıgım bu hata tekrar ediyor. Matriksle beraber ortak kullandıkları bazı dosyalardan olusabileceğini düşünüyorum hatanın. ama çözülememesi garip.
0 0
"İndicator buildir formülleri kontrol ediliyor" aşamasında autocad.exe hatası çıkıyor. burdan yoka çıkarak bi çözüm üretebilir miyiz ?
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,972 soru
7,951 cevap
4,536 yorum
13,130 kullanıcı