1 beğenilme 0 beğenilmeme
450 kez görüntülendi
Merhaba aracı kurum dağılımına tıkladığımda, banka vs isimleri sürekli sağ sol yapıyorki okuyalım diye ama sığmadığından. Okuyana kadar baya sıkıntı çekiyorum. Sabitlesek çok daha güzel olur? Hepsi sonu yatırım yat yazalım kısaltma?

ikincisi mobil iq aracı kurum dağılımı ekran yan çevir çıkıp duruyor bi sürede onu bekliyorum ki kaybolsun arka tarafı görebilelim. Birde arkadaki banka isimleride hareketlenince noluyo diye bakıyorum bi kaç dk. Yan çevirmeyi gösteren animasyonu kaldırabilirmiyiz En azından seçenek eklesek onu göstermeme diye?

üçüncü olarak aracı kurum dağılımı yan çevirince ilk 5 gösterirken sadece net lot gösteriyor. Oraya bi iki buton eklesek net lot net hacim hacim toplam al sat vs gibi mümkünmü? Kolay gelsin
MatriksMobileIQ kategorisinde (21 puan) tarafından | 450 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

 

1. Talebinizi değerlendireceğiz.

2. Ekrana pop-up mesaj geldiğinde arka planı bir kez tıklarsanız gelen mesajın ekranda kalma süresini sıfırlayabilirsiniz.

3.İlgili ekip ile değerlendireceğiz.

 

Teşekkürler.
(157 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,591 soru
7,598 cevap
4,441 yorum
10,451 kullanıcı