0 beğenilme 0 beğenilmeme
158 kez görüntülendi
Merhaba, yapmış olduğum stratejiyi gerçek hesabıma bağlamadan önce sunmuş olduğunuz sanal portfoyde çalıştırıyorum. İki tane sorunum var. İlki Gün içerisinde olusturdugum market emirleri anında gerçekleşmiyor bazen hemen gerçeklesse de bazen 30 dk gibi bir süreyi bulabiliyor. Market emirim neden hemen o an hangi fiyattan alabiliyorsa alması gerekirken bekliyor statüde kalıyor? İkinci problemim ise daha önemli. Satış emrim gerçek fiyat satış emrimdeki fiyattan yüksek olmasına rağmen gerçekleşmiyor yada gerçekleşmesi yine 30 dk yi bulabiliyor. Örnek vermek gerekirsem 100 TL ye satis emri olusturdugum bir hisse 105 TL bile olsa emir pending olarak bekliyor? Henüz kendi portfoyumu baglayarak denemedim ama sanal portföyde bu iki sorunu yaşıyorum. Yardımlarınızı rica ederim.
Algoritmik Trading kategorisinde (26 puan) tarafından | 158 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Test hesapları (Matriks deneme ortamı, Binance testnet), gerçek para kullanmadan platformun özelliklerini denemek, işlem yapma becerilerinin gelişmesi için tasarlanmış sanal hesaplardır.

Bu hesaplar, gerçek piyasa koşullarını taklit eder ancak tam isteneni vermeyebilir bu durumda sistemlerinizi gerçek hesapta küçük ( en ucuz enstrümanda, en alt limitlerde ) miktarlarda deneyebilirsiniz.
(15,522 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,565 soru
7,568 cevap
4,421 yorum
9,696 kullanıcı