MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
19 kez görüntülendi
PC yi formatladım ve IQ yu tekrar kurdum. Verilerim için C:/ deki dosyayı kopyalamıştım. Kurulumdan sonra pratik bir şekilde yedeklediğim dosyayı yerine koydum ayarlarım ve grafiklerim geldi. Fakat kullanıcı stratejilerimin hiçbiri yok. Ben haricen yedeklemiştim aktif bir sorunum yok ama kurulumda emek verilen explorer tarama,stratejiler ve diğer bilgilerinde kolaylıkla taşınmasında ki problemleri kontrol etmenizi, düzeltmenizi bekliyorum. İyi çalışmalar..
Genel Kullanım kategorisinde (306 puan) tarafından | 19 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba kullanici stratejileri MatriksIQ\AlgoRecords klasoru altindadir. IQ'yu kapatip, bu klasoru geri yukleyip (eski klasorun uzerine yazarak) IQ'yu tekrar baslattiginiz taktirde stratejileriniz geri yuklenecektir.
(3,149 puan) tarafından
1 0
teşekkürler C yi tamamen kopyaladım başta o klasörde zaten içinde veriler ama dediğiniz gibi kopyalayıp tekrar üzerine yazınca geldi..
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.



305 soru
342 cevap
408 yorum
199 kullanıcı