0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,177 kez görüntülendi
Backtest için mum sayısını artırdığımda bu hatayı almaktayım. Logları göremediğim için hatanın hangi satırdan kaynaklandığını bulamadım. Bu tarz hata ekranları verdiği durumlarda, hatanın hangi kod satırından dolayı kaynaklandığını bulabilir miyiz?
Algoritmik Trading kategorisinde (430 puan) tarafından | 1,177 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba, stratejinizi görmeden pek bir şey demek mümkün değil. Stratejiniz özel değilse buradan özelse iqalgodestek@matriksdata.com adresine ulaştırırsanız inceleyebiliriz.

İyi çalışmalar

(4,555 puan) tarafından
0 0
Hocam ilginiz için teşekkür ederim ancak algoritmayı herhangi bir yolla paylaşamıyorum. Yani alert box gibi kutularda gelen hataların, kod içerisinde hangi satırdan olduğunu görebileceğim bir yöntem yok mu genel olarak kullanabileceğim ?
1 0
Merhaba, ben teşekkür ederim. Alert box şeklinde gelen hataların genellikle hangi satırdan kaynaklandığı tam olarak belirli olmadığı için direk olarak satır belirtilemez. Bu tip hatalar genellikle dizinde bulunmayan bir indekse erişmeye çalıştığınızda oluşur.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,959 soru
7,939 cevap
4,531 yorum
13,048 kullanıcı