2 beğenilme 0 beğenilmeme
435 kez görüntülendi
Formüllü fiyat ekranındaki verilere bağlanan alarma göre herhangi bir listedeki hisse senetlerine emir bağlamanın kısa yolu var mıdır? Yani örneğin bist 100 hisselerini formüllü fiyat penceresinde listeleyip çeşitli kriterlere göre formüllendirdik diyelim. En sağ kolonda her birinin karşısında al ya da sat yazıyor son durumda. ben bu listedeki her hissenin ilgili kolonu al durumuna geçtiğinde almasını sat durumuna geçtiğinde satmasını istiyorum. bunun için her bir hisse için tek tek alarm kurmak yorucu oluyor. bunun kısa bir yolu mümkün müdür? teşekkürler.
Formüllü Fiyat Penceresi kategorisinde (31 puan) tarafından | 435 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Haklisiniz, bu turde baska talepler de aldik ve konuyla alakali calisma baslattik. Calismanin onceligini sizden gelen talep dogrultusunda arttiriyorum. Hata bildirimlerini onceliklendirdigimiz icin ne zaman sonuclanagina dair kesin bir sey soyleyemiyorum ama bir dahaki versiyona yetisebilir.

O zamana kadar yine bu dogrultuda ekledigimiz yeni bir ozellik olan explorer toplu alim ozelligini incelemenizi tavsiye ederim. Orn. BIST 100 hisselerinin tumunu istediginiz kritere gore filtreleyip, cikan butun hisseleri al/sat seklinde komutlar da gonderebiliyorsunuz.
(8,035 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,127 soru
8,096 cevap
4,599 yorum
14,916 kullanıcı