0 beğenilme 0 beğenilmeme
447 kez görüntülendi
merhabalar. matriks prime renko barlara robot bağlamak mümkün mudür? ben dendim satış verince alış yapıyor ama sistem test yapınca normal olarak çalışıyor.bu durumda

1- gösterge gibi kullanınca fena değ,l  karlı görünüyor robot olarak sinyal gelince aynı anda hem alış hem satış emri gönderildi bildirimi geliyor. bu durumda son gelen emri  yaptığını düşünüyorum. sistem sat verince önce sat sonra al olunca alış oluyor. bu konuyu nasıl aşabilirim.

2- sistemin al sat ok işaretlerinde bazılarında gecikmeler oluyor son 500 bar güncelle dediğimde bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. bazen de içi boş ok kalıyor uzun zaman. bu sorunu nasıl aşabilirim? bazı hisselerde böyle problemler olmuyor bazen de değişiklik gösteriyor.

3 renko barlara  robot bağlama bağlama yolu var mıdır? renko barları yazılım olarak normal mum grafiklere renko bar gibi gösterilebiir mi?

 yardımlarınız için teşekkürler
Grafik kategorisinde (93 puan) tarafından | 447 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
merhaba,

öncelikle renko barlara eğer lisansınız varsa otomatik emir bağlayabilirsiniz,

eğer otomatik alım satım lisansınız var ve bağlayamıyorsanız versiyonunuz eskidir,

yenileyiniz,

diğer sorularınız için ekranınıza bağlanıp formülerinizi kontrol etmemiz ve genel ayarlarınıza bakmamız gerekir,

bunun için bizlere 0212 354 54 54 eğitim biriminden ulaşınız,

bilgilerinize
(40,149 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
matriks prime max açık grafik sayısı
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,125 soru
8,094 cevap
4,599 yorum
14,911 kullanıcı