0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,135 kez görüntülendi
tradingview de veya metatrader daaki gibi grafikte kullandığım indikatörün özelliklerine girdiğimde rahatlıkla alarm kurabilmeliyim, indikatöre alarm ekleden girdiğimde most da ExMOv un Most u yukarı yada aşağı kestiği şeklinde alarm kuramıyorum. Strateji oluştur da ExMOV un Most kestiğini ayarlağımızda  yanında alarmda ekle butonu fena olmazdı. ancak ecxell formüllü xml dosyası kullanmak zorunda kalıyoruz. böyle güzel programın bu kadar basit şeyleri 2 tıkla kolaylıkla yapamaması hayal kırıklığı. Kullanmaya devam edecekmiyim evet ama bu konuları çözerseniz sevinirim.
Alarm Emirleri kategorisinde (92 puan) tarafından
tarafından düzenlendi | 1,135 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Merhaba,

Tamda dediğiniz gibi grafikte 2 tıkla indikatör alarmı kurabiliyorsunuz.

grafikte sağ klik-> indikatör alarmı ekleye tıklayıp

açılan pencerede aşağıdaki gibi alarm ekleyebilirsiniz.

birinci indikatör mov(3,E), operatör yukarı kırarsa, alarm tipi olarak indikatörü seçip data kısmında da most(3,2,E) seçip deneyebilirsiniz. 

çok eskiden dediğiniz gibi formüllü fiyat penceresinden kuruluyordu şimdi direkt indikatör alarmlarında ekleyebilirsiniz.

yeni versiyonla birlikte gelen yenilikler dokümanını okumanızda fayda var. eklenen yenilikleri programın sağ üst kısmındaki soru işareti iconuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

(15,872 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
0 0
teşekkür ederim.................................................
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,125 soru
8,094 cevap
4,599 yorum
14,901 kullanıcı