0 beğenilme 0 beğenilmeme
254 kez görüntülendi
Merhaba,

İki sorum olacak. Birincisi aynı anda 300 tane hisseyi alarma bağlamak programın çalışması için bir engel oluşturur mu ?

Bir diğeri, alarm sinyali geldiğinde otomatik olarak yazdığım bir stratejiyi başlatabilir miyim ? Hisse adı ve period parametresini alarmdan alıp kalanları default olacak şekilde başlatma şansım var mı ?
Algoritmik Trading kategorisinde (430 puan) tarafından | 254 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Bizim tarafta alarmlarla ilgili bir sınırlama yok istediğiniz kadar kurabilirsiniz ancak bilgisayar özellikleriniz kurduğunuz alarmlar için yetersiz ise programın sağlıklı çalışmasına engelleyecektir. Alarmları kademleri olarak kurdukça programı ne kadar etkilediğini anlayabilirsiniz.

Alarmlar tetiklendiğinde sadece aşağıdaki aksiyonları alabilirsiniz ve emir gönderebilirsiniz bunun dışında herhangi bir stratejiyi çalıştıramazsınız.

Anca şu olabilir alarmınızdaki mantığı strateji içerisinde tanımlayabilirseniz o zaman olabilir.

(15,522 puan) tarafından
0 0
Anladım hocam, bu aksiyonları biliyorum lakin özellikle direk algoya bağlanabiliyor mu onu merak ettim. Mantığı 300 hisse için stratejiye tanımlamamız performansı çok daha zorlayacak. Explorer ile de sistem oluşturulamıyor. O sebeple mecbur buradan ilerleyeceğiz. Yine de teşekkür ederim cevabınız için..
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,570 soru
7,573 cevap
4,425 yorum
9,901 kullanıcı