MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
263 kez görüntülendi
Matriks veri terminali için sanal sunucumu yoksa fiziksel sunucumu tavsiye edersiniz? Sistemimiz Hangi teknik özellikler barındırmalı ?
Grafik kategorisinde (37 puan) tarafından | 263 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba, fiziksel sunucu her zaman önerdiğimiz sunucu tipidir. Sanal sunucuda da kullanabilirsiniz fakat önermiyoruz sanal sunucuyu. Biraz daha uygun maliyette oluyor sanal sunucu o yüzden tercih ediliyor fakat fiziksel sunucu her zaman daha performanslı çalışmaktadır. İyi çalışmalar. Sistem gereksinimi aşağıdaki gibidir.

  • şletim Sistemi: Microsoft Windows x86-x64   (Win 10) 
  • Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu:performans gereksinimleri sebebi ile laptoplar da H serisi önerilmektedir( i5 veya i7 5. Nesil veya üzeri olması önerilmektedir). En az 2.5 ghz sistem temel hızı ile 8gb ram önermekteyiz Disk olarak ssd veya M2 ssd yanısıra 40 gb matriks için disk alanı gerekmektedir.
  • Ekran kartı: Harici olarak 2gb 128 bit sistemle uyumlu bir kart olması gerekmektedir.
  • İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 10 Mbps internet erişimi 
(1,728 puan) tarafından
matriks iq için, sizin firmanın sunduğu bir sunucu hizmeti var mıdır?
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,256 soru
4,227 cevap
2,924 yorum
3,158 kullanıcı