1 beğenilme 0 beğenilmeme
707 kez görüntülendi
Tetiklenen alarm penceresini hiçbir şekilde göremiyorum windows barında matriksle birlikte açıldığı gözüküyor fakat erişemiyorum . Pencereyi monitörün 4k çözünürlüğünde çalıştığı için açamadığımı  1080p laptopda bu pencereyi açabildiğimi fark ettim. Aynı durum prime dashboard için de geçerli 1080p iken açabiliyorum 4kda açılmıyor.

 

İyi çalışmalar,
Uygulama Alarmları kategorisinde (35 puan) tarafından | 707 kez görüntülendi
0 0
Aynı sorunu uzun zamandır ben de yaşıyorum. grafik ayarlarını %100 yapmak da işe yaramadı. Alarm çalıyor ancak hangi alarm tetiklendi haberim olmuyor.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Bilgisayarın grafik ayarları kısmı %100 olması gerekir orayı kontrol etmeniz mümkün müdür ? 

İyi çalışmalar dilerim.

(4,188 puan) tarafından
0 0
Ben sorunu çözemedim 4k çözünürlükte olunca göremiyorum tetiklenen alarmları. Ayarlar 1080p ye alındığında(windows ayarları) sağ altta çıkıyor tetiklenen alarmlar o sağ altta olması yerine default olarak sol uste çıkarsa 4kda da düzelir diye düşünüyorum.

 

Yardımlarınızı bekliyorum

saygılarımla,
0 0
Merhabalar.

teknik@matriksdata.com mail adresine iletişim bilgilerinizi iletirseniz, beraber kontrolünü sağlayıp yardımcı olmaya çalışalım.

İyi çalışmalar dileriz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,125 soru
8,094 cevap
4,599 yorum
14,905 kullanıcı