0 beğenilme 0 beğenilmeme
290 kez görüntülendi
Kardeşim 30 dk lık periyot istiyorum.

4aydır bekliyorum

Yıl sonu güncelleme gelecek dediniz halen yok.

Oyalamayın bizi.
WebTrader kategorisinde (12 puan) tarafından | 290 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

"Matriks Web Trader uygulamamızı yenilemek için uzun zamandır çalışıyoruz. Mevcut uygulamanın eksikliklerini gidermek, yepyeni özellikler kazandırmak ve kullanıcılarımızın karşısına çok daha iyi bir uygulama ile çıkabilmek için bu uygulama üzerinde bir yenileme değil, baştan yeni bir uygulama geliştiriyoruz. Geniş kapsamlı bir proje olduğu için de çok çeşitli nedenlerle takvimde bir miktar sapma yaşandı. Bu ay sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Genel kullanıma açılmadan önce bir süre de pilot ortamda edilecektir. Dilerseniz o aşamaya gelindiğinde yeni uygulamayı sizinle de paylaşabiliriz."

İyi çalışmalar
(1,748 puan) tarafından
0 0
Soruyu soran arkadaşımızı bilmem ama pilot test aşamasında ben de test edebilmek isterim açıkçası. Paylaşmayı kabul ettiğiniz takdirde test aşamasında yer almaktan mutluluk duyarım.
0 0
Öncelikle nezaketiniz ve açıklamanız için teşekkür ederim.

Genel kullanıma açıldığında heyecanla sonucu beklemekteyim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,296 soru
6,325 cevap
3,941 yorum
5,064 kullanıcı