MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
201 kez görüntülendi
Kardeşim 30 dk lık periyot istiyorum.

4aydır bekliyorum

Yıl sonu güncelleme gelecek dediniz halen yok.

Oyalamayın bizi.
WebTrader kategorisinde (12 puan) tarafından | 201 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

"Matriks Web Trader uygulamamızı yenilemek için uzun zamandır çalışıyoruz. Mevcut uygulamanın eksikliklerini gidermek, yepyeni özellikler kazandırmak ve kullanıcılarımızın karşısına çok daha iyi bir uygulama ile çıkabilmek için bu uygulama üzerinde bir yenileme değil, baştan yeni bir uygulama geliştiriyoruz. Geniş kapsamlı bir proje olduğu için de çok çeşitli nedenlerle takvimde bir miktar sapma yaşandı. Bu ay sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Genel kullanıma açılmadan önce bir süre de pilot ortamda edilecektir. Dilerseniz o aşamaya gelindiğinde yeni uygulamayı sizinle de paylaşabiliriz."

İyi çalışmalar
(1,738 puan) tarafından
0 0
Soruyu soran arkadaşımızı bilmem ama pilot test aşamasında ben de test edebilmek isterim açıkçası. Paylaşmayı kabul ettiğiniz takdirde test aşamasında yer almaktan mutluluk duyarım.
0 0
Öncelikle nezaketiniz ve açıklamanız için teşekkür ederim.

Genel kullanıma açıldığında heyecanla sonucu beklemekteyim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,814 soru
4,820 cevap
3,180 yorum
3,598 kullanıcı