MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
277 kez görüntülendi
cevabiniz icin tesekkurler,

1- 7gunluk islem adeti verisini girmeme ragmen hicbirsey gelmedi, hucre bos. bugun kurulum yaptim acaba matriksteki gibi gecmis verileri indirmem mi gerekiyor, eger oyle ise nereden guncelleyecegim?

2- ornek calismalari arttirabilir misiniz? yada hazir ekranlari, zorlandigimiz alanlarda yardimci olmasi acisindan.

3- bir dosya olusturduk, bist 100'deki tum hisseler icin, mesela canli fiyat ile 3 gunluk ortalama fiyatin orantisina baktim ve bu 100 hisse arasinda yuzdesel oran buyuklugune gore siralama yaptim, bu siralamayi  buyukten kucuge canli olarak yapsin istiyorum, surekli kendini gunceller mi? yenile fonksiyonu nasil olacak?
Formüllü Fiyat Penceresi kategorisinde (49 puan) tarafından | 277 kez görüntülendi

1 cevap

3 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

1. IQ da data tamamamlama ihtiyacı yoktur. Veriyi girmek? Ne yaptınız nasıl giriyorsunuz. ? olan buton ile help menüsü açılır. Bir inceleyiniz.

2. MatriksIQ ana başlığı altında yer alan, Hazır formül pencereleri menüsü altında epeyce örnek vardır.

3. Şu anda bu özellik yok.
(5,090 puan) tarafından
0 0
Bende benzer sorun yaşadığım için buraya yazmak doğru olur diye düşündüm.

Formüllü fiyat penceresinde   '=A6.7GUNAORT' gibi formül yazınca veri gelmiyor .Oysa '=A6.son' şekliyle son fiyat verisi geliyor. Aynı sorun hacim ortalamarında bulunuyor ve veri gelmiyor.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,849 soru
4,857 cevap
3,198 yorum
3,636 kullanıcı