0 beğenilme 0 beğenilmeme
772 kez görüntülendi
Merhabalar,

Teknik olarak analiz ettiğim bir takım hisselerin aslında önce temel analiz süzgeçinden geçiriyorum. Örneğin FK 'sı şundan büyük ise o hisselere bakma küçükse belli değerden bakma vs. gibi, ve daha sonra seçilen hisselerden otomatik teknik analize göre tarama yapmak istiyorum.

Özet: Exporer'da FK PD vs. gibi temel bilgileri nasıl kullanabilirim.

AddSymbolMarketData var , fakar kullanım örneği yok bu şekilde FK taramada kullanamıyorum.

Tşkler.
Explorer kategorisinde (185 puan) tarafından | 772 kez görüntülendi
0 0
FK PD vs. gibi bilgileri IQ excel kısmından ulaşılabilir iken marketdata içerisinde c# içinde olması rağmen explorer taramada bu kısım çalışmıyor , yardımcı olabilir misiniz ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, explorer anlik bir 'snapshot' aldigindan ve bahsettiginiz yuzeysel data server'dan geldiginden, data gelene kadar explorer'in isi biter, bu bakimdan bunlari explorer'dan yapmaniz pek pratik degil.

Bu isi direkt klasik fiyat ekranindan istediginiz yuzeysel kolonlari ekleyip data geldikten sonra sort ederek, isterseniz excel'e aktararak, ya da dediginiz gibi FFP'den (excel) yapabilirsiniz. Daha sonra cikan sembolleri explorer'da teknik analiz icin taratabilirsiniz.
(8,035 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,127 soru
8,096 cevap
4,599 yorum
14,915 kullanıcı