MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
96 kez görüntülendi
merhaba

 

prime da yapılan algo robotları kaydet tuşu ile kaydedilebiliyordu bu sayede sonraki açılışlarda ya da versiyon güncellemelerinde kaldığı yerden devam edilebiliyordu fakat matriks IQ da bunu nasıl yapabileceğimi bulamadım. muhtemelki böyle bir özellik eklenmedi eğer öyle ise acilen bu özelliğin entegre edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Algoritmik Trading kategorisinde (88 puan) tarafından | 96 kez görüntülendi
0 0
iq dabu özellik yok. Kapatıp açtıktan sonra portföy hesabınıza giriş yapıp, stratejilerinizi yeniden manuel olarak başlatmak gerekiyor.

Bu olayı kolaylaştırmak amacıyla çalıştırılmış stratejiler isimli bir bölüm var ancak şu aşamada bir fayda sağlamadığından ben kullanmıyorum. (tek tek çalıştırınca 3 ayar penceresi gelirken, bu bölümden çalıştırdığınızda her strateji için 2 ayar penceresi geliyor)

Bu bölüm geliştirilirse, yani her stateji için gelen o iki pencere de gelmezse işe yarar ve kullanılabilir.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

Bu konularda bazı düzenlemeler yapacağız.

Prime tarafındaki yapı ile bire bir aynı olması mümkün değil.

IQ'da yapı terminale gere çok daha esnek. Bundan kaynaklı bazı uygulamalar farklı / serbest kurgulanmak zorunda.

İyi  çalışmalar
(5,378 puan) tarafından
0 0

Portföy hesabımıza giriş yaptıktan sonra, çalıştırılmış stratejiler bölümünde tümünü seçip çalıştır deyince oradaki sistemlerimiz bize birşey sormadan (ilk çalıştırıldığında kaydettiği ayarlar ile) çalışmaya başlasa çok güzel olur.

0 0
Merhaba, bu konu uzerinde aynen bahsettiginiz gibi olacak sekilde calisiyoruz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,976 soru
2,869 cevap
2,236 yorum
2,160 kullanıcı