0 beğenilme 0 beğenilmeme
261 kez görüntülendi

Birkaç dorum var, hepsine ayrı cevap yazarsanız sevinirim. Hepsi birbiri ile alakalı.

1. Programı ilk çalıştırdığımda istediğim Explorer pencerelerinin otomatik çalışmasını ve ekrandaki yerlerini korumasını nasıl sağlarım?

2. Yukarıdaki resimde görüdüğünüz ayarları örneğin 30 dakikada bir yenile / Kaydetme ayarlarını explorer içinde kaydetmek istemekteyim ve hep bu ayarlar ile gelmesini istemekteyim Örneğin ben 30 dakikada bir yenile  EVET ise, ben bu explorer ı başlattığımda otomatikmak 30 dakikada bir yenilenmesini istemekteyim. Tekrar bir sefer daha ayarları yapıp BAŞLATA basmak istemiyorum. Bu konuda nasıl yardımcı olursunuz?

Teşekkürler,

Algoritmik Trading kategorisinde (53 puan) tarafından | 261 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Sorduğunuz iki soruya da maalesef olumlu dönüş yapamıyoruz.

Programı açtığınızda bir taramanın otomatik olarak başlaması da, başlattığınız bir taramanın ..Dkda bir yenile kısmının kaydedilmesi de şu an için MatrikaIQ'nun desteklediği yapılar değil.

İlgili ekiplere bu talebi ileteceğim.

Bilgilerinize.
(11,059 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,821 soru
7,808 cevap
4,496 yorum
12,555 kullanıcı