0 beğenilme 0 beğenilmeme
558 kez görüntülendi
Merhabalar,

GetBarData ile bir sembolün verisini çek dediğimde maksimum 1000 gün geriye gidebiliyorum ama grafiklerde daha fazla geriye gidebiliyorum, belli parametreler veya parçalı 1000-'er 1000'er yükleme imkanımız olur mu yada nasıl ulaşabiliriz ?

var bardata = GetBarData("GARAN", SymbolPeriod);
int COUNT = bardata .Close.Count();

COUNT MAKSİMUM 1000 GÜN OLUYOR BU DA ANALİZ YAPMAMIZI ÇOK ZORLAŞTIRIYOR , Yapay Zeka ve analizleri için en az 10 yıllık davranışları lazım.

İLginiz için teşekkürler.
Explorer kategorisinde (115 puan) tarafından | 558 kez görüntülendi
0 0
Bu konu tahminen yazılımcı arkadaşları ilgilendirecek bir konu çünkü dönen array boyutu matriks i ilgilendiriyor herhangi bir dönüş yapılmadı ama olumlu veya olumsuz ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Sembol barlarını 1,5,60 dklık ve günlük periyotlarda çekiyoruz. Diğer periyotlar bu barlardan üretilmekte. O nedenle diğer periyotlardaki bar sayısı daha azdır. MatrikIQ'da bu miktardan daha fazlasını kullanılamamakta şimdilik. Fakat veri terminalinde geriye dönük barları dışarıdan yükleyip strateji çalıştırabilirsiniz. Bu özelliği ilerleyen zamanlarda MatriksIQ'ya da ekleyeceğiz.

İyi çalışmalar
(3,025 puan) tarafından
0 0
Veri terminaline dışarıdan veri yüklediğimde 1000 'DEN fazla data kullanabiliyor muyum ? Örneğin explorer'da tarama yaparken çok eski verisini kendim yükleyip kullanabilir miyim ? Teşekkürler.
0 0
Merhaba,

sadece grafik üzerinden yapılan uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Yani sembolün grafiğini açıp, bunun üzerine indikatör atabilir ya da sistem tester çalıştırabilirsiniz.

Explorer çalıştırılamaz.

İyi çalışmalar
0 0
Explorer ile tarama ne zaman eklenmesi planlanıyor acaba ? ilk demo çıktığındada sormuştum ilerleyen zamanlarda eklenmesi bekleniyordu o zaman telefonla sormuştum eklenecektir diye uzun bir süre geçti hala eklenmedi en azından süre verilebilir mi ? yani en azından 1000 yerine ne bileyim 1400 olsa en azından yüzde 40 yüzde 20 bir artış yapılamaz mı ?
0 0
Merhaba.

Şimdilik bir gelişme yok.

İlgili birime iletiyoruz.

İyi çalışmalar.
6,342 soru
6,370 cevap
3,950 yorum
5,093 kullanıcı