0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,815 kez görüntülendi

Yaklaşık 2 gündür grafik açtığımda ekran donuyor. Matriks uygulamasında, başka uygulamalarda ya da başka grafik sağlayıcılarda problem yaşamıyorum. Güncelleme eksik mi diye baktım ancak son sürümü kullanıyorum. Çözüm öneriniz nedir ?

 

 

 

Grafik kategorisinde (19 puan) tarafından | 1,815 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
merhaba matriksi kapatım MATRIKS.ini yapılandırma ayarı dosyası vardır matriks klasörü altında aşağıdaki satırı o ini dosyasının altına yapıştırıp kaydet derseniz düzelir. eğer çartdef var ise altına diğer satırı yazmanız yeterlidir yoksa en alta ikisinide eklemeniz gerekmektedir. İyi çalışmalar.

[CHARTDEF]

autoredraw=1
(4,188 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
1 0
Teşekkür ederim düzeldi. Chartdef vardı altına diğer satırı ekledim, aynı sorunu yaşayacak biri olursa diye teyit etmiş olayım.
0 0
Merhaba bendene aynı sorun var. dediklerinizi yaptım. Ama düzelmiyor. Bugün cumartesi teknik destekte yok? Başka bi öneriniz var mı?
0 0
merhaba,

teknik@matriksdata.com mail atarsanız tatil günleride olsa sizlere dönüş yapacaklardır,

bilgilerinize
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,847 soru
7,832 cevap
4,497 yorum
12,601 kullanıcı