0 beğenilme 0 beğenilmeme
536 kez görüntülendi

Matriks her gece 12 de tüm pencereleri birbirine katıp pencere düzeninini bozuyor bunu düzeltmek için matriksi tekrardan başlatmak gerekiyor. bu durumun çözümü nedir. örnek ekran aşağıdaki gibidir.

System Tester-Bağlı Emirler kategorisinde (193 puan) tarafından | 536 kez görüntülendi
0 0
Pencereler üst üste geldiği hali ile kayıt yaptığınızda bu oluyor. Pencere sınırlarını birbirinden uzaklaştırarak sayfayı kaydetmeyi deneyebilirsiniz.
0 0
hepsi tam ekran iken aşağı alıyorum aslında istediğim çok basit birşey nasıl bıraktıysam o şekilde almak istiyorum. yani bu tip durumlara kafa yoran tarafın ben olmamam gerektiğini düşünüyorum sonuçta bir hata var ve bu hata düzeltilmeli bu yazılım IQ gibi yeni bir yazılım da değil yaklaşık 15 senelik bir geliştirme süreci ile bu hale geldi.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Uygulamamız her gün 23.55 de bir sonraki güne geçmek için verileri saklar ve sayfayı yeniden çağırır, bu durum tüm kullanıcılarda bu şekilde olur. Ama bu konuda daha önce şikayet almamıştık. Dilerseniz olduğu zaman bizi ararsanız gerekli kontrollerimizi yapalım.  Hafta içi 24 saat nöbetçi arkadaşlarımız mevcut, 0212 354 54 54-3 tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.
(4,188 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,087 soru
8,058 cevap
4,580 yorum
14,737 kullanıcı