1 beğenilme 0 beğenilmeme
181 kez görüntülendi

Kolay gelsin. Matriks içerisine dahil ettiğiniz PMAX indikatörü, uygun dize değil hatası vererek çalışmıyordu. Kodları incelediğimde alış ve satış değerlerine int türünü atamışsınız. Kripto kullananlar için ondalık değerler olmalıdır. BIST için doğru olabilir ama kripto paralarda küsüratları çok sık kullanıyoruz. Bu nedenle aşağıdaki satırların decimal tipine çevrilmesi gerek .

Orjinal hali;

public int BuyOrderQuantity;
[Parameter(100)]
public int SellOrderQuantity;
[Parameter(10)]

Olması gereken;

public decimal BuyOrderQuantity;
[Parameter(10)]
public decimal SellOrderQuantity;
[Parameter(10)]

 

Algoritmik Trading kategorisinde (116 puan) tarafından | 181 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Evet bununla ilgili soru ve cevap forumda mevcut. (https://destek.matriksdata.com/?qa=2008/pmax-stratejisi-hata&show=2008#q2008)

Genelde kripto ve LONG/SHORT stratejileri icin ayri isimlendirme ve aciklamalar yapiyoruz. Su anda PMAX icin hazir bulunan versiyon BIST ve long/short icin yazilmisti, ama stratejiye yogun ilgi oldugundan direkt binance/bitmex'te kullanmak isteyen kullanicilarimiz da sorun yasamakta.

Kisa sure icinde versiyon yayimlanacaktir, istediginiz duzeltme yapilarak gonderilecektir. Bildiriminiz icin tesekkur ederiz.
(4,735 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,296 soru
6,325 cevap
3,941 yorum
5,063 kullanıcı