0 beğenilme 0 beğenilmeme
256 kez görüntülendi
Merhabalar,

Ekrana not eklemek için AddNote(text, x, y) şeklinde veya benzeri bir API bulunuyor mu?

İyi çalışmalar,
Bora
Algoritmik Trading kategorisinde (16 puan) tarafından | 256 kez görüntülendi
1 0
Merhaba, isteginizin yapilabilme durumunu inceliyoruz. Yalniz bu notu chart uzerine mi ekran uzerine mi, ve indicator builder kullanirken mi, yoksa normal stratejiler icinden mi yaptirmak istiyorsunuz tam kararlastiramadik?

Eger strateji icerisinden yapmak istiyorsaniz, Alert() fonksiyonunu kullanarak strateji icerisinden istediginiz yerde pop-up windows ile istediginiz text'i bastirabilirsiniz. Fakat bu alert'ler kayit edilmiyor, isterseniz bunlari kayit edilebilir hale getirebiliriz, boylelikle istediginiz string'i bu kayitli bolgeye bastirabilmis olursunuz.

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Bora Bey Merhaba,

İsteğinize çözüm bulduğunuzu varsayıyorum. Eğer talebiniz devam etmekte ise istediğiniz özelliği daha detaylı yazmanız mümkün müdür?

İyi çalışmalar.
(3,025 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,365 soru
6,394 cevap
3,959 yorum
5,119 kullanıcı