0 beğenilme 0 beğenilmeme
44 kez görüntülendi
Sistem tester da oluşturmuş olduğumuz koşul içerisinde, seçmiş olduğumuz endeks sat pozisyonuna geçmiş ise grafikteki hissemizi aynı koşul ile satsın, seçmiş olduğumuz endeks için al pozisyonuna geçmiş ise grafikteki hissemiz aynı koşul ile alsın. Kısacası koşulumuz ve hissemiz seçmiş olduğumuz endeksin aynı koşuldaki durumuna göre hareket etsin. Böyle bir koşulda mantık oluşturabilecek bir arkadaştan yardım bekliyorum. Teşekkürler.
System Tester-Bağlı Emirler kategorisinde (36 puan) tarafından | 44 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba İsmail Bey,

Esasen, sistemi endeks grafiğinde çalıştırabilir ama emirleri istediğiniz sembole gönderebilirsiniz. Yalnız, burada back-test sonuçlarınız doğal olarak endekse göre çıkar.

Eğer, sembolün grafiğinde, endeks verisine göre çalışsın isterseniz, koşulunuzun içeriğine göre mümkün olabilir ya da olmayabilir.

Durumu, koşulunuzun içeriği + içerdiği indikatörler belirler.

Örnek olarak, data kullanmayan bir indikatör var ise, yapılamaz.

İyi çalışmalar
(13,210 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,108 soru
8,076 cevap
4,593 yorum
14,869 kullanıcı