1 beğenilme 0 beğenilmeme
955 kez görüntülendi
Matriks mobile kullaniyorum iki sıkıntım var birisi hisseleri sayfaya eklemeden göremiyorum ikincisi sayfa kısmı tek gözüküyor bı kaç sayfa yapmak istiyorum. Bunun çözümü varmıdır.
MatriksMobile kategorisinde (32 puan) tarafından | 955 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhabalar.

Hisse bilgi ve detayları görebilmeniz için, doğrudur eklemeniz gerekir. Diğer sorunuz le ilgili ise matriks mobile de çoklu sayfa seçeneği yoktur. Bu özellik matriks mobil iq ürünümüzde mevcut. Dilerseniz yükleyip mobil kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp deneyebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
(4,188 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
0 0
Matrix iq kursam mobildeki lisanslarimi kullanabilirmiyim orada.
1 0
Sadece mobil üyeliğiniz var ise pc iq ya giriş yapamazsınız. Mobil iq ya girebilirsiniz ancak.
0 0
Normal mobile üyeliğim ile IQ mobile giris yaptım derinlik lisanslarim vs gözüküyor ama deniz yatırım dan giris yaptığımda alış yada satış yapamıyorum yetkisi yok hatası veriyor. Bide buradaki prime üyeliğini nasıl alabilirim storede bulamadım.
1 0
Merhaba, mobilede bulunan prime lisansı henüz satışa çıkmamıştır. Gün içinde 0212 354 54 54-3 tuşlayarak bizi arayın ay sonuna kadar ücretsiz olarak açalım.
0 0
Tamam teşekkür ederim. Peki bu denizyatirimdan giriş yaptigimda alış satış yapamıyorum. Portföye giriş yapabiliyorum ama alış satış ya yetkiniz Yok diyor. Benden kaynaklı bı sorunmu acaba
1 0
Merhaba, hesap yetki işlemleri kurumunuzdan verilmektedir. Kurumunuz ile bir görüşmenizi öneririm.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,961 soru
7,941 cevap
4,531 yorum
13,088 kullanıcı