0 beğenilme 0 beğenilmeme
177 kez görüntülendi
İyi günler,

Sisteminizi yeni kullanmaya başladım, fakat bulduğum bazı hazır botları kullanamıyorum. Bir çok araştırma yaptım fakat stabil bir sonuca vakıf olamadım. Sizlerin yardımına başvurmak istedim. Yukarıda bahsettiğim bot değerlerinde bana yardımcı olabilir misiniz? Ya da bana bu konu ile ilgili bir eğitim kaynağı önerebilir misiniz?
Algoritmik Trading kategorisinde (12 puan) tarafından | 177 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
o robotun ayarları için Sahibinin( Anıl Özekşi) , Borfin deki eğitimini izlemeniz lazım.  Eğitimde nasıl değerlerinin ayarlanacağı en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor. Tek fark eğitim matriks prime a göre anlatılıyor sizin IQ ya göre ayarlamanız lazım, bir yöndende robot yazmayı öğrenmiş olursunuz. tavsiyem hazırları kullanmayın ve bütün robotu siz kendiniz yazmaya çalışın. değerleri bulmak için test aşamalarını ben tek tek ayrı ayrı yazmıştım.
(108 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,565 soru
7,568 cevap
4,421 yorum
9,696 kullanıcı