0 beğenilme 0 beğenilmeme
112 kez görüntülendi
Türkiyede tek el olan bir firmasınız,harika bir ekibiniz var emekleriniz için çok teşekkür ederimm öncelikle..

3 Senedir İQ tarafındayım ve dahada eskiye dayanan bir tarihiniz olduğunu düşünüyorum, kripto futures - vadeli piyasası için deneme ortamı yapma gibi bir fikrin hayata geçmesi için tam olarak hangi mail adresine mail atmak,kime bu öneride bulunmak gerekiyor ?

Binance futures testnette 10 emirin 7si gerçekleşmiyor,deneme ortamı bile sayılmaz.Lütfen konuyu yetkili mecraya ulaştırabilmem için beni yönlendirebilir misiniz ?

iyi çalışmalar dilerim
Algoritmik Trading kategorisinde (402 puan) tarafından | 112 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Test hesapları (Matriks deneme ortamı, Binance testnet), gerçek para kullanmadan platformun özelliklerini denemek, işlem yapma becerilerinin gelişmesi için tasarlanmış sanal hesaplardır.

Bu hesaplar, gerçek piyasa koşullarını taklit eder ancak tam isteneni vermeyebilir bu durumda sistemlerinizi gerçek hesapta küçük ( en ucuz enstrümanda, en alt limitlerde )  miktarlarda deneyebilirsiniz.
(15,532 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,590 soru
7,597 cevap
4,440 yorum
10,433 kullanıcı