0 beğenilme 0 beğenilmeme
481 kez görüntülendi
Favori oluştururken sembol ve kolon seçimlerini tamamlıyorum. Ancak kolon değerlerini klasik fiyat penceresinde olduğu dizaynda: "son işlem, alış, satış, % fark vs gibi" rakamlarla birlikte göremiyorum. Özetle amacım kendi takip listemi oluşturmak. Bu işlem başka bir menüden yapılıyorsa onu da bilmek istiyorum. Kolay gelsin.
Algoritmik Trading kategorisinde (34 puan) tarafından | 481 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, Fiyat penceresi üzerinde Sembol eklemek, kolon eklemek gibi yaptığınız değişikliklerden sonra Matriks'in sol üst köşesinde ki disket ikonundan tıklayarak kaydetmeniz gerekir. Yapmış olduğunuz sayfa dizaynını tüm fiyat pencereleri o şekilde açılsın olarak yapmak istiyorsanız, düzenleme işlemi bittikten sonra sağ click\ Düzen\ Varsayılan olarak kaydet derseniz tüm fiyat pencereleri düzenlediğiniz şekilde açılacaktır. Destek isterseniz "teknik@matriksdata.com" adresimize iletişim bilgilerinizi iletebilirseniz yardımcı olmak isteriz.Sağlıklı günler dileriz.
(1,748 puan) tarafından
0 0
Teşekkürler ama her ne yaptıysam olmadı. Şunu istiyorum. Kendi takip listemi oluşturduktan sonra bir tıkla Bist 100'ün tamamını yine bir tıkla 8-10 sembolden oluşan kendi takip listemi görmek istiyorum. Sizin dediğiniz yolu da takip ettim ancak olmuyor, olmuyor ve de olmuyor. Başka platformlarda basitçe yaptığım sıradan bir eylemi  bu platformda yapamıyorum. Tamam ben umudu kestim, en iyisi bırakalım böyle kalsın, sizi de boşuna meşgul etmeyim. Her şey için teşekkürler.
0 0
Merhaba iletişim bilgilerinizi iletirseniz arayarak yardımcı olmak isteriz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.5,658 soru
5,723 cevap
3,656 yorum
4,541 kullanıcı