0 beğenilme 0 beğenilmeme
650 kez görüntülendi
Merhaba, Webtraderda dakikalık grafik kullanan 30-50 arası robot çalıştırmak için aşağıda linkini paylaştığım bilgisayarın i7 modelini almayı düşünüyorum. Özellikleri yeterli midir? https://www.geekompc.com/geekom-mini-it13-mini-pc/ Şimdiden çok teşekkürler.
WebTrader kategorisinde (12 puan) tarafından | 650 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtelim. Muhtemelen webtrader değil, PC ye kurulan bir üründen bahsediyor olmalısınız. Webtrader bir web ürünüdür ve robot çalıştırmaz. 

PC ye kurulan ürünlerimiz için, sistem gereksinimleri minimum aşağıdaki gibi olmalıdır.

Sistem gereksinimleri minimum aşağıdaki gibi olmalıdır

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows x86-x64   (Win 10)

Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu:(Performans açısından U,G,Y,M ,T ,P,L serileri uygun değildir..) Öncelikli işlemci tercihimiz İntel İşlemcilerdir. (AMD işlemciler önerilmemektedir.)

İntel i5 5. Nesil ve üzeri, i7 5. Nesil ve üzeri veya i9 5.Nesil ve üzeri  (Laptoplar için H serisi işlemciler önerilir,
Kasa bilgisayarlar için K seri işlemciler önerilmektedir, en az 3.00 Ghz temel frekans hız aralığı  ve üzeri,

  • Ram: Minimum 8 GB, ( Sistem çalıştırıyorsanız min. 16 Gb Ram tercih etmeniz önerilmektedir.)
  • Disk: SSD veya M2 SSD Disk en az 40 GB boş alan,
  • Harici Ekran Kartı  (Tavsiyemiz en az 2gb 128 bit olması) İlerde IQ ürünümüzü kullanmak istiyorsanız DirectX 10 ve üzerini desekleyen harici ekran kartı tercih etmenizi öneririz.
  • İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 25 Mbps internet erişimi 

Ek sorularınız var ise, teknik@matriksdata.com adresine yazınız. İyi seneler. 

(13,050 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
tavsiyem harici ekran kartı olan bir sistem ile ilerlemeniz. işlemci ve diğer özellikle güzel fakat onboard ekran kartı büyük bir soru işareti.
(193 puan) tarafından
0 0
Matriks IQ üzerinde ekran kartı bulunmayan, i9-12900k CPU - NVMe HDD - 16GB Ram ile sorunsuz strateji ve robot çalıştırmaktayım. Ekran kartı ihtiyacı biraz daha göreceli bence.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,961 soru
7,941 cevap
4,531 yorum
13,087 kullanıcı