9 beğenilme 0 beğenilmeme
3,760 kez görüntülendi
(BU KONUYU İKİNCİ KERE AÇMAMIN SEBEBİ BU SİTEDE NORMAL KULLANICILARIN CEVAPLA BUTONUNUN AKTİF OLMASIDIR. NORMAL KULLANICILAR DEĞİL SADECE DESTEK EKİBİNİN CEVAPLA BUTONU AKTİF OLMALI.)

Yazılımcı arkadaşlar merhaba, emeğinize saygısızlık etmek istemem asla ancak şu grafik konusunda gerçekten önemli sorunlar var. Ben dahil başka kullanıcılarda aynı sorunlardan konu açmış ama siz gelip sorun tam olarak nedir ekran görüntüsü video vs mail atın diyorsunuz. Arkadaşlar sizin aranızda hiç mi kullanan yok şu yazılımı? Bir grafik üzerinde en basitinden sadece trend çizgileriyle çalışma yapın kaydedin daha sonra açtığınızda trend çizgileri saçma sapan yerde oluyor. Sizin emeğinize saygısızlık etmek istemem dedim sözümün arkasındayım ama siz de bizim emeğimize saygı gösterin lütfen. O kadar emek zaman harcayarak kaydettiğim grafik bir gün sonra anlamsız bir hal alıyor.

Trend çizgimi A noktasından B noktasına çizdiysem A ve B noktası asla değişmemeli. Fibonacci seviyeleri arasında çizim yapabilmeliyim. Mıknatıs kesinlikle olmalı. Fibo trend kanalında eksik seviyeleri ekleyebilmeliyim. Trend çizgileri son barı geçince otomatik sağa uzamamalı.

Çok zorladım kendimi kullanmak için ama inanın olmuyor. Tradingview'de çalışma yapıp MIQ ile sadece derinlik emir işlemlerimi yapıyorum. Umarım grafik konusu önceliğiniz olur ve Tradingview'den bizi kurtarırsınız.
Grafik kategorisinde (112 puan) tarafından | 3,760 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 2 beğenilmeme
Matriks IQ C# olması beni ayrıca heyecanladırdı. Gerçekten faydalı ancak gel gör ki grafikler, kullanım kolaylığı konusunda çok vasat. birde şu prime v.s. olarak hepsinde farklı indikatörarin oluşu, kimisinin binance, kimisinin btc türk desteklemesi konuları da cok kötü. BTC Türk piyasa emirlerde çok daha yüksek komisyon alıyor. Binance tüm hepsinde standart konisyon alıyor. Bu yüzden BTCTürk asla kullanmam. TL Alımlarda BTC Türk çok daha fazla komisyon alıyor. Adamlar TL'yi teşvik edeceği yerde TL'dan daha yüksek komisyon alıyor. O yüsden Matriks lütfen Paribu desteği de gelmeli.
(156 puan) tarafından
2 0
BU NEYİN KAFASI ACABA MERAK ETTİM?.
0 1
Ne demek neyin kafası ? Senin bahsettiğin sorunlara destek çıkıyorum farkındaysanız. Ancak eklemeler yaptım sadece.
0 beğenilme 5 beğenilmeme
Merhaba,

konu hakkında teknik@matriksdata.com adresine iletişim bilgilerinizi yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışalım.
(4,188 puan) tarafından
6 0
Yine bahsettiğim durumu yaşatıyorsunuz :) Yukarıda bu senaryoyu yazdım herkes bu durumu yaşıyor. Benim sorunum değil bu sevgili TEKNİKSERVİS. Herkesin sorunu
8 0
Sevgili teknik servis Arkadaşlarımız Hasan arkadaşımız ne güzel açıklamış

Sizlere göndermediğimiz ekran görüntüsü mü kaldı vermediğimiz datamı kaldı daha dün sizlere mail attım daha önce arkadaşlar ekranıma bağlandı canlı canlı kendileri gördü ve siz hale yardımcı olmaya çalışalım diyerek siz sorunu yeni sorun gibi algılıyorsunuz. Bu konuyu geçen ay başındaki güncellemede çözülecek diyerek geçiştirmiştiniz fakat inanın geçen ay güncellemeden önce daha iyiydi Ok emek verdiniz ama bu saçma sapan hatalar yüzünden emekleriniz heba oluyor ve bizlerinde emek verip uğraştığı zaman harcadığı çalışmalar ya eksik yada saçma sapan halde geri önümüze geliyor
7 0
Sayın Teknik destek, konu kişisel çözülebilecek birşey değil, grafik konusu çok kötü; çizmek, zoom yapmak ekran kaydırmak vs. vs.  Siz de farkındasınız. İndikatör açma, kapama özelliği bile yok kaldır yeniden koy.(Yakında gelecek diyorlar da, çoktan gelmiş olması gerekiyordu mesela.) Bu program yama ile toparlanamayacak duruma gidiyor sanırım.
8,087 soru
8,058 cevap
4,580 yorum
14,727 kullanıcı