0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,751 kez görüntülendi
Matriks iq ile otomatik yağmurlama robotu yapma imkanımız var mı? İdealde yapabiliyorlar ama iq da var mı diye öğrenmek istedim
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından | 1,751 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, Bahsettiğiniz emir giriş şekli hakkında biraz detay verebilir misiniz. İyi Çalışmalar
(4,188 puan) tarafından
0 0
Örneğin 5 lot 5 lot Aktif fiyattan hızlı bir şekilde alım yapacak 100 lot olduğunda aktif fiyattan 100 lot satış koyacak gibi.
0 0
Merhaba, bahsettiginiz algoritma, IQ algo ile kolaylikla yazilabilir.
0 0
nasıl olduğu ile ilgili yardımcı olma şansınız var mı?
0 0
IQ Algo ile C# kodlamasi yapabilirsiniz. Bu forumda, gonderdigimiz linklerdeki dokumanlarda ve Matriks IQ icerisindeki hazir stratejilerde bir cok ornek bulunmakta. Bunun yaninda yeni baslayanlar icin kodlama konusunda da yardimci olmaktayiz. Yalniz en azindan algoritmanizin butun yapacaklarini basamaklarla ve tam olarak anlatan bir duz yazi gerekmekte.
0 0
anladım ben yeni başlıyorum da birşeyler denemek istiyorum. Örneğin anlık alış fiyatı 2,20TL olsun. bu fiyattan 5'er 5' er toplamda 100 lot hisse aldık diyelim. Daha sonra bunu 2 kademe üstüne geldiğinde yani 2,22'ye aktif fiyattan satış koysun istiyorum.
0 0
Burada sanirim emri pasife gondermek istiyorsunuz. Aktiften aliyorsak 5'er lot seklinde almamizin sebebi nedir? Satislarin surekli olarak 2 seviye yukariya mi konulmasi isteniyor? Detaylar anlasildiktan sonra haftaya hizlicana yazabiliriz bu tur bir ornek.
0 0
aktiften toplu alım yapmak istemiyoruz. O fiyat geçerliyken mesela 5'er alım yapmak istiyoruz. Örneğin hisse 2 kademe yükseldi bu aldığımız lotları toplu bir şekilde aktiften satmak istiyoruz.
0 0
Merhaba,

Burada, şu detaylara cevaplar olmalı.

O kademeden 5 lot 5 lot almaya başladı ve kademe değişti.

Bu durumda ne yapılacak. Nasıl hareket edilecek.

100 lot tamamlandı ama 2 kademe yukarı çıkmadı ve geri gelmeye başladı. Ne yapılacak

gibi.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,087 soru
8,058 cevap
4,580 yorum
14,727 kullanıcı