0 beğenilme 0 beğenilmeme
3,904 kez görüntülendi
Matriks 1den fazla monitör kullanımı mümkün müdür?
Grafik kategorisinde (20 puan) tarafından | 3,904 kez görüntülendi

2 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar.

Matriksi çoklu monitörde kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.
(1,748 puan) tarafından
0 0
diğer monitöre derinlik yada grafikleri atamıyorum ekstra bir ayarı mı mevcut? Teşekkürler.
0 0
Merhaba.

Diğer monitöre grafik ve derinlik pencerelerini taşıyabilmeniz için, matriks ekranını diğer monitöre yaymanız gerekmektedir.

İyi çalışmalar dilerim.
2 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba. Evet mümkündür. Sağ üst köşedeki tabdan boyut ile oynanabilir moda getirirseniz, tutup çekerek istediğiniz gibi yayabilirsiniz. Destek ihtiyacınız olur ise, Lütfen, teknik@matriksdata.com adresine iletişim bilginizi yazınız. Arkadaşlar sizi arayıp bilgi verecektir. İyi haftalar.
(5,175 puan) tarafından
0 0
Çok teşekkürler sorun çözüldü.
0 0
2 monitöre genişletme yaptıgımda bır hısse acınca 2 ekranı kaplıyor. Sadece bır ekrana ayarlıyorum fakat yenı bır grafık acınca tekrar 2 ekranı bırden kaplıyor bunun bır ayarı var m acaba? Yenı grafık acınca ıstedıgım boyutta gelsın dıye ? Teşekkürler.
0 0
Grafiği açılmasını istediğiniz boyuta getirdikten sonra grafik üzerinde sağ klik DÜZEN > VARSAYILAN OLARAK KAYDET tıkladığınız zaman bundan sonra açtığınız tüm grafikler üzerindeki ayarlar ve boyut olarak açılacaktır.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,296 soru
6,325 cevap
3,941 yorum
5,066 kullanıcı