MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
122 kez görüntülendi
Merhaba, Binance hesabındaki overall bakiyeyi stratejiye çekememekteyim. Bitmex Paper Trading'de bu işlemi GetTradeUser() ile balance, availablemargin sorguları ile çekebiliyordum. Yardımcı olmanızı rica edebilir miyim?
Algoritmik Trading kategorisinde (27 puan) tarafından | 122 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba Bitmex kullanici hesabi bilgilerini halihazirda gondermekte oldugundan, biz de bunlari rahatlikla cekebiliyoruz. Binance bunu yapmiyor, ayri bir request ile cekilmesi gerekiyor. Isteginiz dogrultusunda bunu inceleyecegiz. Bu ya da bir sonraki versiyona yetistirmege calisiriz.

Yine de su anki sistemde de istediklerinizi yapabilmeniz icin yontemler mevcut. Overall bakiyeyi direkt Binance'den cekmeyip strateji ilk baslarken manuel girebilirsiniz. Bundan sonra Overall'u canli olarak strateji icerisinden takip etmek asagidaki sekilde mumkundur.

IDictionary<string, decimal> portfolio = GetPortfolio();
var positionflag = portfolio.ContainsKey(Symbol) && portfolio[Symbol] != 0;

if (positionflag)
{
	inAlgoQuantity = portfolio[Symbol];
}

Calisan kullanim ornegi olarak kademeli_bitmex stratejisine bakabilirsiniz.

(5,365 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,895 soru
1,801 cevap
1,742 yorum
1,293 kullanıcı