MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
618 kez görüntülendi
Merhabalar

Trend çizgileri ile ilgili sorunlar devam ediyor sanırım.

Bir grafik açtım trend çizgisi çizdim paralel çiz dedim ekledim farkli kaydet yaptım sonra klasörden açtım paralel trend çizgisini göstermiyor.

Baska ornek; klasörden bir grafik açtım orda hali hazırda olan trendi güncellenen yükselen trende dönüştür dedim , yaptı kaydettim sonra actigimda ilk hali ile tutuyor guncelenen trende dönüştürülmüş halini getirmiyor.

Birde trading view mantıgi ile bir menu ( new object tree multi select drawing tool menusu )  içerisinde grafik uzerindeki nesneleri gösteren bir bolum iyi olmazmi sadece istediğimiz zaman istediğimiz nesneyi gorunur ya da görünmez yapacak bir seçenek de olsa iyi olur. Ornegin grafik icinde trendler var ama bunları neye gore yapmisiz mesela oto trend x sayıda bara gore mi , güncellenen dusen ya da yükselen trend mi vs vs gibi bir suru grafik uzerinden geçerken içerisine eklediklerimizin detayını da görmemizi sağlar sanki bu iyi olur diye dusunuyorum.  

Tesekkurler
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
tarafından düzenlendi | 618 kez görüntülendi
1 0
Ek olarak sorun sadece klasör icindeki farkli kaydedilmislerde degil onceden normal sekilde kayıtlı olanlarda da devam ediyor bu tarz sorunlar uygulama ilk demoya acildiginda bile yazılıyordu bence bunlara öncelikli cozum bulmanız lazım acikcasi  temel bir sorunun cok uzadigini düşünüyorum.

Ust kisima hisse adini yazdım yanından grafik ac butonuna bastım onceden kayıtlı uzerinde çizgiler olan grafiği gösterdi onu açtım yeni çizgi ekledim kaydet dedim kapattim ayni grafiği yeniden açınca son eklediğim çizgiler kaydedilmemiş oluyor. Siz sorunu olusturamazsaniz bendekini görmekte isterseniz arayabilirsiniz Ercan Bey ile görüşüyorduk zaman zaman.

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Maalesef grafikler eskiden de kötü hiç değilse eskiden kaydedilmiş grafikler tekrar açtığınızda düzgün geliyor idi şimdi saçma sapan bir halde açılıyor grafik üzerinde tekrardan çizim yapmak zorunda kalıyorsunuz bu da can sıkıcı
(216 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Yaşadığınız sorunu Ercan Bey tarafımıza iletti. Sorunun giderilmesi için çalışmalarımızı başlattık.

Önerinizi gerekli birimlere iletiyorum. Bizim grafik altyapımıza uygun olup olmadığını inceleyip ona göre işleme alacaklardır. Fakat önceliğimiz yaşanan sorunları gidermek olduğu için biraz geri planda kalabilir.

İyi çalışmalar
(3,288 puan) tarafından
0 0
Merhaba,

Bu hatalı pencere sayfanızda minimize olarak mı bulunuyordu?
0 0
Evet Orcun Bey  hatta daha cok kapatıp yeniden baslatma süreçlerinden sonra olusuyor gözlemlediğim kadarıyla, bu arada bu sebepten dolayi bu calışma ekranında alt kısımda bu boş pencerelerden daha da var.
0 0
Tamamdır Arda Bey bu sorunu inceliyoruz. Genelde bu sorunu kayıtlı sayfada minimize pencere varken açık ekranları listeleyi açarsanız oluşuyor. Bu senaryo dışında gözünüze çarpan bir koşul olursa bize bildirin inceleyelim.
0 0
Doğrudur bu sekilde bende de.Yeni versiyona umarım yetiştirirsiniz.
0 0
Orcun Bey

Su anda grafik uzerinde fiyat güncellenmiyor dun de vardi bu sorun dun Berkay Bey bugun Burak Bey aradı aynen devam ediyor. Dun sadece yıllık paket aldigim icin kullanıcı no da değişmişti nasıl bir etkisi oldu bilemiyorum ama su anda durum bu. Bir yandan daha onceden minimize edilen pencerelerden dolayi beyaz pencereler., grafik sorunları vs su anda da fiyat güncellenmiyor cok zorlayıcı oluyor gun icinde.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,982 soru
2,874 cevap
2,239 yorum
2,166 kullanıcı