0 beğenilme 0 beğenilmeme
329 kez görüntülendi
Matrix iq içinde fiyat penceresinde seçilen sembol için bir grafik penceresi ve onunla gruplanan diğer pencerelerin güncellenmesi mümkün mü? Sanırım matrix veri terminalinde aktif grafik özelliği ile yapılabiliyor ancak iq da gruplama ve pencerelerin senkronizasyonu ile ilgili bilgiye ulaşamadım.
Grafik kategorisinde (12 puan) tarafından | 329 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

IQ'da grafik, derinlik, kademe analizi gibi pencerelerini gruplandırabiliyorsunuz bunun için ilgili pencerelerde sağ klik-> Grup-> renk seçimi yapmalısınız. Gruplandırdığınız pencerelerden her hangi birinde sembol değişikliği yapıldığında diğer pencerelerdeki sembollerde güncellenir.

Prime'daki aktif grafik özelliği IQ'da bulunmamaktadır. Şunu yapabilirsiniz fiyat penceresindeki sembolü sürükleyip grafik üzerine atarak sembolün güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
(15,872 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,093 soru
8,065 cevap
4,585 yorum
14,780 kullanıcı