1 beğenilme 0 beğenilmeme
665 kez görüntülendi
Birkaç ay önceki YouTube canlı yayınlarından bir tanesinde, kısa vadede Matriks IQ stratejilerinin sunucuda çalışma özelliği ekleneceğinden bahsetmişti Seçkin Bey.

Acaba bunu hangi versiyonda eklemeyi düşünüyorsunuz? Algotrade için kendi sanal makine kiralama ihtiyacım olacak mı olmayacak mı, bunu anlamak için soruyorum.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından | 665 kez görüntülendi

1 cevap

3 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba, Bunun icin otomatize bir yapi kuruyoruz. Ekstra baska yerden kiralama ihtiyaciniz olmayacak. Biz size cozumler sunacagiz. Net tarih vermem suan icin zor ama tamamlandiginda duyuracagiz.

Seçkin Durgay
(4,631 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
0 0
Seckin Bey Merhaba

Bu konuda gelişme var mi ?

Iyi seneler

Arda
0 0
Henüz yok Arda Bey, yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yakın gelecekte güzel haberlerle geleceğiz umarım. Bizi takipte kalın :)

İyi seneler,
0 0
Tamamdır :) bu arada yeni versiyon en iyi güncellemeniz olmuş araçlar menüsü kullanışlı hale gelmiş ve belirgin bir hızlanma var.
0 0
Yorumlarınız için teşekkürler :)
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.



7,978 soru
7,957 cevap
4,541 yorum
13,276 kullanıcı