0 beğenilme 0 beğenilmeme
386 kez görüntülendi
Ben Alpha Trend kullanıyorum ama sanırım bu indikatörden bağımsız bir karşılaştığım sorun. Sorun şu: Sistemi örn GARAN için Al, Sat, Açığa Sat Kapa, Açığa Sat olarak 4 koşul olarak Algoritma sihirbazında yapıyorum. BU arada Al ile Açığa Sat Kapa aynı indikatör ayarı değil. FArklı koşullar. Zaten ondan 4 farklı koşul olarak ayarladım. Artı istediğim gitmez ise stop loss ekledim , istediğim kar oranı gelirse de Take Profit ekledim  duruma karşın.

Şimdi,

Al ve AÇIĞA SAT Bende 1 ve 3. koşul  , sadece işlem açmalı, Diğer Sat ve Açığa Sat Kapa sadece işlem sonlanmasında çalışmalı. Stop Loss ve Take Profit gibi işlem araya girdiğinde veya işlem olarak geldiğinde diğer AL veya Açığa Sat işlemdeye çalışmalı.  Bu 2. ve 4. koşullar AL ve Sat olarak kendi başına işlem yapmamalı. Örn bir paritede Satış yazarak başladı. Yapmamalı. Açığa Sat olmalı veya o işlem AL işlemi kapamalı.

Umarım anlatabilmişimdir.

Sevgiler
Algoritmik Trading kategorisinde (582 puan) tarafından | 386 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Merhabalar,

Dilerseniz aşağıdaki verilmiş olan yapıyı formüllerinize ekleyerek kullanabilirsiniz.

		public override void OnSyntheticOrderTriggered(SyntheticAlgoOrder sOrder)
		{
			if (sOrder.EnableOrderSending)
			{
					LastOrderSide.Obj = Side.Sell;
                    LastOrderSideForShort.Obj = Side.Buy;
					
				} Debug("Sentetik emir tetiklendi");
			}
		}

İyi çalışmalar.

(11,059 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
0 0
Teşekkürler. Sorunu çözgü galiba. detaylı test edip, sıkıntı olursa yazacağım. Bu arada kodda en alttaki } (parantez) fazla olmuş. Kullanan arkadaşlar derlerken hata alacaktır. Yazmak istedim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,850 soru
7,835 cevap
4,505 yorum
12,622 kullanıcı